İLETİŞİM BİLGİLERİ

GÜNGÖR ÇAKAN

 

Cep Telefonu:

 

  0536 314 68 14


DEVREK İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ

 

AİLE HAYATI

TAKVİM
FACEBOOK SAYFAM
 Facebook Sayfam
ÜYELİK GİRİŞİ
HADİSLERLE İSLAM

HADİSLERLE İSLAM

KUTLU DOĞUM HAFTASI 2009

PONTOİSE’DE GÖNÜLLER PEYGAMBER SEVGİSİYLE COŞTU

                

Paris Din Hizmetleri Müşavirliğine bağlı DİTİB Pontoise Sultanahmet Camii bünyesinde organize edilen “Kutlu Doğum Programı” çok sayıda vatandaşımızın katılımıyla muhteşem bir atmosferde geçti.         

 

Programa Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Doç.Dr. Fikret KARAMAN, Fransa Din Hizmetleri Müşaviri Prof.Dr. Ömer Faruk HARMAN, Marmara Üniversitesi emekli Öğretim üyesi Prof.Dr. İsmail KARAÇAM konuşmacı olarak katıldılar.
 

          

Sunuculuğunu Pontoise Sultanahmet Camii öğrencilerinden Döndü ÇELİK’in yaptığı program, saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Marmara Üniversitesi emekli Öğretim üyesi Prof.Dr. İsmail KARAÇAM’ın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle devam etti. Din Hizmetleri Müşaviri Prof. Dr. Ömer Faruk HARMAN açılış konuşmasında günün anlam ve önemine değindi.

 

          

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Doç.Dr. Fikret KARAMAN da konferansında sevgili Peygamberimizin âlemlere rahmet olarak gönderildiğini hatırlatarak konuşmasında Peygamberimizin aile hayatından örnek tablolar sundu.

 
           

 

Pontoise Sultanahmet Camii Öğrencileri okudukları Peygamber Efendimize atfen yazılmış ilahiler ve şiirlerle izleyenlere duygulu anlar yaşattılar.

 

             

Program Cergy Pontoise Dernek Başkanı Hikmet TÜRK’ün teşekkür konuşması ve Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Doç.Dr. Fikret KARAMAN ve Din Hizmetleri Müşaviri Prof.Dr. Ömer Faruk HARMAN’a teşekkür plaketi verilmesi ve misafirlere gül takdimiyle sona erdi.

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam54
Toplam Ziyaret439200
KUR'AN PORTALI

DİYANET ÇOCUK

 

DİLEK ÖNERİ KUTUSU