İLETİŞİM BİLGİLERİ

GÜNGÖR ÇAKAN

 

Cep Telefonu:

 

  0536 314 68 14


BARTIN İL MÜFTÜLÜĞÜ

 

AİLE HAYATI

TAKVİM
FACEBOOK SAYFAM
 Facebook Sayfam
ÜYELİK GİRİŞİ
HADİSLERLE İSLAM

HADİSLERLE İSLAM

KUR'AN'A GEÇİŞ BELGE MERASİMLERİ 1

EN SON KUR'AN'A GEÇEN ÖĞRENCİLERİMİZ 

AYLİN A

NİLÜFER K

GAMZE A

BEŞİR M

BÜŞRA M

 

Bilindiği gibi 2010-2011 Eğitim Öğretim döneminin başlamasıyla, camimizde de Kur'an-ı Kerim ve Dini Bilgiler Derslerimiz Ramazan ayı sonrasındaki iki haftalık tatilden sonra yeniden başlamıştı.

Bu sene Allah'ın izniyle ailelerimizin de desteğiyle cüzdeki öğrencilerimizin Kur'an'a geçmesi, Kur'an okuyanların ise tecvid bilgilerini iyice öğrenmeleri ve Kur'an okumalarını daha da ilerletmeleri  için beraberce gayret göstereceğiz.

Öğrencilerimizle daha verimli dersler yapılması açısından Ku'an-ı Kerim Bilgisi iyi olan cemaatimizden Filiz Kaya, Hatun Kalkan, Zahide Fidan, Sultan Ertürk, Zeliha Boyacı ve Döndü Çelik yardımlarını istedik ve hepsinden Allah Razı olsun, her hafta belirli saatlerini yavrularımızın kuran derslerine ayırmaktalar. Mutlaka asıl karşılık Allah katındadır ama ben onlara bu hizmetimizdeki katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Veli toplantısında da belirttiğimiz gibi bu yıl Diyanet İşleri Başkanlığınca Ku'an Yılı olarak kabul edildiğinden, bizlerde bu sene Kur'an okumaya, öğrenmeye biraz daha fazla gayret edeceğiz.

Ve bu sene ilk olarak dedeleri Beşir Mete'nin de destekleriyle Büşra Mete ve Beşir Mete kardeşler cüzlerini bitirip, Kur'an'a geçtiler.

Yine bu ara tatilde de bir çok öğrencimiz cüzlerinin son sayfalarına yaklaştılar. Ama 3 öğrencimiz Aylin Artan, Gamze Ataş ve Nilüfer Kalyoncu Cüzlerini bitirerek Kur'an'a geçtiler. Öğrencilerimiz için,  hanım cemaatimizin katkılarıyla güzel bir tören yaptık.

Öğrencilere derneğimiz tarafından Kur'an-ı Kerim hediye edildi ve Kur'an'a geçiş belgesi verildi. Ayrıca aileleri tarafından alınan hediyeler takdim edildi. Öğrencilerimizi canı gönülden  tebrik ediyoruz.

.

ARALIK 2010        GÜNGÖR ÇAKAN
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam116
Toplam Ziyaret434057
KUR'AN PORTALI

DİYANET ÇOCUK

 

DİLEK ÖNERİ KUTUSU