İLETİŞİM BİLGİLERİ

GÜNGÖR ÇAKAN

 

Cep Telefonu:

 

  0536 314 68 14


BARTIN İL MÜFTÜLÜĞÜ

 

AİLE HAYATI

TAKVİM
FACEBOOK SAYFAM
 Facebook Sayfam
ÜYELİK GİRİŞİ
HADİSLERLE İSLAM

HADİSLERLE İSLAM

ANASAYFA

Ditib Kadın Kolları tarafından düzenlenen Hanımlara Cenaze Yıkama Kursuna derneğimizden de Ayşe Yeşil ve Filiz Kaya katıldı. Ayrıca Perşembe günü Ditib Vaizesi Sultan Gür tarafından derneğimizde yapılan Kur'an-ı Kerim ve Dini Bilgiler dersindede bayanlara Cenazenin nasıl yıkanacağı hakkında bilgiler uygulamalı olarak anlatıldı.
CAMİMİZ MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS AYI FAALİYET TAKVİMİ ÇIKARILMIŞTIR.. PARC SAİNT PAUL GEZİSİ.... ÖĞRENCİLERİMİZİN YIL SONU HATİM MERASİMİ... KANDİL GÜNLERİ SAATLERİ..
"Gençlerimiz bizim geleceğimizdir" bilinciyle Pazar sohbetlerine devam ediyoruz. Bu hafta akşam - yatsı namazları arasında yaptığımız sohbetin ardından Fatih kardeşimiz bizlere biraz başlama çaldı, türküler söylendi, çaylar içildi, ikramlar yenildi.
18.12.2010 - 31.12.2010 tarihleri arasındaki yılbaşı tatili dolayısıyla düzenlenen program çok verimli bir şekilde geçti. Bu yoğun programa katılan tüm öğrenci ve velilerimize çok teşekkür ederiz.
Ditib Kadın Kolları, derneğimiz salonunda isteyen tüm bayanlara açık olmak üzere kırk hadis ezberleme yarışması düzenledi. 60 civarında yarışmacının katıldığı yarışma neticesinde 2. Funda Türk.
26 ocak 2010 Pazar günü , DİTİB Kadın Kollarının projelerinden biri olan ; “40 ayet- i kerime meali ezberleme” yarışmamıza 5 dernekten toplam 7 yarışmacı katıldı. Yarışmacıların diğer yarışmalarda olduğu gibi çok iyi hazırlanmış olması , bir veya iki puan farkla ilk üç dereceyi elde etmeleri, dereceye giremeyenlerin ise onlara çok yakın başarı puanı elde etmeleri dikkat çekici bir gelişme olarak kaydedildi.
Öğrenci ve öğreticilerimizin gayretiyle Kur'an'a geçişler devam ediyor. 28 Aralık 2010 Salı günü yapılan Belge Töreninde Kur'an'a Geçmeye hak kazanan öğrencilerimize belgeleri ve hediyeleri verildi.
Uzun süredir herhafta perşembe günleri bayanlara Kur'an-ı Kerim ve Dini Bilgiler dersi veren Sultan Gür Hocamızın Doğum gününü Kadın kolları unutmadı...
2021-2022 ÖĞRENCİ KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR!
Aralık ayı tatilinde 18.12.2010-31.12.2010 tarihleri arasında bayanlara, kızlara, beylere ve çocuklarımıza güzel bir program hazırladık...
Ditib Kadın Kollarının dernekler kadın kolları arasında düzenlediği 40 hadis ezberleme yarışmasında Derneğimi temsilen katılan Emine Dursun 1. geldi.
Cemaatimizden Filiz Kaya'nın Amcası ve Cahit Turaç'ın Annesi vefat etmiştir. Cenazeleri Türkiye'de defnedilmiştir. Vefat eden kardeşlerimize Allah(cc)den rahmet, geride kalan aile efradına sabırlar diliyoruz.
Derneğimiz Yönetim Kurulundan Hüseyin Yeşil'i bir aylık vatani görevini yapmak üzere 30.12.2010 Perşembe günü camimizden Burdur'daki birliğine teslim olmak üzere Vatanımıza uğurladık. .
Uzun süredir rahatsızlığından dolayı tedavi gören Muhterem Şerif Yılmaz Hoca 31.12.2010 Cuma günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. --- Kendisine yüce mevladan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabrı cemil niyaz ederiz... Cenaze namazı ikindi namazına mütakip camimizde kılınacaktır.
Nürnberg Din Hizmetleri Ataşeliği bölgesinde hizmet veren DİTİB Hof Osmanlı Camiinde 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının başlamasıyla birlikte, öğrenciler için farklı günlerde Bed-i Besmele töreni yapıldı.
Diyanet İşleri Başkanlığımızca hazırlanan Sahih Bilgilerin yer aldığı Dini Bilgiler Sayfasında hangi konuda bilgi ararsanız cevap bulabiliyorsunuz...
 2 

RAMAZAN BAYRAMI NAMAZI KAYIT 13.05.2021 PERŞEMBE

 
 
 
 
 

 

 


FRANSA CERGY PONTOİSE CAMİMİZDEN HATIRALAR

 GÖRÜNTÜLER

BAYANLARA ÖZEL KANDİL PROGRAMI 05.09.2010 

..

 GÖRÜNTÜLER

ARALIK 2010 TATİLDE ÖĞRENCİLERİMİZ 30.12.2010 


 GÖRÜNTÜLER

CAMİMİZDEN GÖRÜNTÜLER  
 GÖRÜNTÜLER

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA PROGRAMI 20.03.2010

..
   .  

 

 

 

.

-------------------------------------------------- ----------------------------------------------

 

  

.

 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret436818
KUR'AN PORTALI

DİYANET ÇOCUK

 

DİLEK ÖNERİ KUTUSU