İLETİŞİM BİLGİLERİ

GÜNGÖR ÇAKAN

 

Cep Telefonu:

 

  0151 47 447 106

Theresienstr. 7

95028-HOF

ALMANYA 

AİLE HAYATI

TAKVİM
FACEBOOK SAYFAM
 Facebook Sayfam
ÜYELİK GİRİŞİ
HOF’TA KUTLU DOĞUM COŞKUSU


Nürnberg Din Hizmetleri Ataşeliği Hof DİTİB Osmanlı Camii derslerine devam eden öğrencilerin düzenlediği Kutlu Doğum Programı yoğun bir katılımla Hof‘ta yapıldı.
 


Dernek Başkanı Kadir KONAK’ın selamlama konuşması ile başlayan program Hof Osmanlı Camii Bayan Din Görevlisi Gönül ÇAKAN’ın  ''Hz Peygamber ve Güven Toplumu'' konulu konferansı ile devam etti.
 


Peygamber sevdalılarının katılımıyla gönüllerin huzur buldugu programda Hof DİTİB Osmanlı Camii Kur’an kursunda öğrendikleriyle hünerlerini sergileyen öğrenciler, okudukları Kur`an Kerim ve meali, ilahi, şiirler, Peygamberimizin hayatından kesitler, hadis sunusu ve anlamlı piyeslerle gönülleri fethederken, izleyenlere de onur, heyecan ve duygu dolu anlar yaşattılar. Özellikle Papatyalar Sınıfı minik  öğrencilerinin yaptıkları gösteri büyük ilgi gördü.Yoğun katılımın olduğu ve beğeni ile izlenen program Minik öğrencilere verilen başarı belgelerinin ardından, teşekkür konuşmaları ve Din Görevlileri Güngör ÇAKAN ve eşi Gönül ÇAKAN’a, ayrıca programa emeği geçenlere çiçek sunumu ve tüm öğrenci ve misafirlere hediye takdimiyle sona erdi.

 
 


Güngör ÇAKAN
Hof DİTİB Din Görevlisi
 
 
 
 
  
989 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret365320
KUR'AN PORTALI

DİYANET ÇOCUK

 

DİLEK ÖNERİ KUTUSU